Miejskie zawody pływackie udane dla SP-16

zszoi w przemyślu - sp16

W środę, 29 marca 2017 r. na pływalni w Przemyślu odbyły się miejskie zawody pływackie organizowane przez Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Szkołę Podstawową nr 16 reprezentowały dwie sztafety – dziewcząt i chłopców – którzy pływali na dystansie 8x25m.

Sztafeta chłopców zajęła III miejsce, przegrywając o kilka sekund z zawodnikami z „szóstki” i z „czwórki”, którzy zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce.

Sztafeta dziewcząt dopłynęła do mety na drugim miejscu.

W skład sztafety chłopców weszli: Michał Barski, Krzysztof Bury, Tymoteusz Sulik, Maciej Lizoń, Michał Wilczyński, Kacper Nowakowski, Paweł Babiak, Kamil Wilczyński oraz Aleksander Kitela.

Na podium stawali też chłopcy i dziewczęta z SP-16 w startach indywidualnych stylem grzbietowym, klasycznym i dowolnym.

Wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej nr 16 bardzo dziękujemy za zaangażowanie i sportową walkę oraz bardzo serdecznie gratulujemy.

Przejdź na stronę główną