Noworoczny turniej szachowy dla uczniów klas IV-VI SP nr 16

W dniu 17.02.17r. o godz.8.30 w bibliotece szkolnej odbył się „Noworoczny  turniej szachowy” dla uczniów klas IV-VI SP nr 16. W turnieju wzięło udział 12 uczniów (chłopców i dziewcząt). Po sportowej rywalizacji  przy szachownicach pozostało 6 uczniów i oni walczyli o najlepsze miejsca w finale.

Wyniki turnieju:

1 m. Ola Ligęza kl. VIb

2 m. Paweł Babiak kl.4b

3 m. Paulina Żaczek kl.4b

4 m. Hubert Kupecki kl.4b

5 m. Adam Huk kl.6c

6 m. Hubert Cyran kl.5b

Turniej zorganizował i nagrody ufundował UKS”Orlik”. Sędzia główny turnieju Zbigniew Majgier. Sędziowali również i pomagali w organizacji turnieju  Pani Aneta Ligęza oraz Mateusz Kowal kl.IIb g. Serdecznie dziękuję  wszystkim uczniom biorącym udział w turnieju i życzę dalszych sukcesów. Dziękuję również wszystkim tym dzięki którym turniej się odbył.

Z.M.